Державні публічні закупівлі

Світлана Дмитрівна Тимофєєва-Бойко

Переглядів: 8 627 Дата публікації: 29 вересня 2015 года
Світлана Дмитрівна Тимофєєва-Бойко

Народилася 27 грудня в 1938 році в місті Одесі.
Займатися музикою почала з 5 років, навчаючись грі на роялі. Музична обдарованість і абсолютний слух виявилися з раннього дитинства. У віці 8 років Світлана вступила до Одеської спеціальної музичної школи ім. П.С. Столярського в клас викладача Р.М. Костирко. І вже в дев'ятирічному віці відбувся її дебют - в супроводі оркестру школи Світлана виконала ре-мажорний концерт Йозефа Гайдна для фортепіано з оркестром. Після 8-го класу Світлана продовжила навчання в Одеському музичному училищі ім. К. Данькевича (клас викладача А.З. Май), яке закінчила, виконавши 1-й концерт Ференца Ліста.
Після закінчення училища Світлана вступила до Одеської Державної консерваторії імені А.В. Нежданової (нині - Одеська Державна музична Академія). Її викладачами були: Г.І. Лейзерович, Е.Д. Коваленко, по концертмейстерству - в.о. професора Є.І. Дублянська. І вже в студентські роки Світлана розпочала свою трудову діяльність. Будучи студенткою 2-го курсу, Тимофєєва була запрошена на посаду концертмейстера в Одеський Академічний театр опери та балету, головним диригентом якого протягом 20-ти років залишався відомий на той час в Одесі Микола Дмитрович Покровський.
В Одеській філармонії Світлана Дмитрівна Тимофєєва працює з 8 травня 1979 року. Вона незамінний працівник, чудовий концертмейстер і тонкий музикант. В її репертуарі понад 80 клавірів. Під її фортепіанний супровід виступали такі відомі виконавці, як Робертіно Лоретті, соліст Великого театру народний артист СРСР А. Кривченя, народні артисти СРСР: Нінель Ткаченко, Олена Образцова, Дмитро Гнатюк, Євгенія Мірошниченко, Белла Руденко, Гізела Ципола, Курмангалієв.
Дипломант міжнародного конкурсу ім. М. Мусоргського (1967, Москва, СРСР).
24 серпня 1996 року Світлані Тимофєєвій було присвоєно почесне звання заслуженої артистки України.
Світлана Тимофєєва продовжує працювати в Одеській обласній філармонії концертмейстером і в даний час. У 2004 році до 75-річчя Одеської обласної філармонії колективом солістів філармонії був підготовлений прем'єрний показ концерту-вистави «Євгеній Онєгін» за однойменною оперою П.І. Чайковського. Музичним керівником і концертмейстером постановки є заслужена артистка України Світлана Тимофєєва. Завдяки високому професійному рівню постановка «Євгенія Онєгіна» була із захопленням прийнята публікою, і в березні 2005 року творча група концерту-вистави «Євгеній Онєгін» отримала почесне звання лауреата конкурсу «Твої імена, Одеса» в номінації «Краща виконавча майстерність і концертна діяльність».
У червні 2009 р. Світлана Тимофєєва-Бойко Указом Президента України нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.
Залучаючи слухачів до високого мистецтва, Світлана Тимофєєва веде активну концертну діяльність, виступаючи в залі філармонії і на майданчиках міста.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми