Державні публічні закупівлі

Ансамбль народних інструментів «МОЗАЇКА»

Переглядів: 10 061 Дата публікації: 26 січня 2010 года
Ансамбль народних інструментів «МОЗАЇКА»

Лауреат міжнародного конкурсу «Harmonie 99» (Лімбург, Німеччина)
Ансамбль народних інструментів «МОЗАЇКА»Новий склад
В'ячеслав Сторожилов (домра-прима)
Дмитро Варфоломєєв (баян)
Віктор Фердей (домра-альт)
Віктор Кірілов (балалайка)
Олег Васянович (балалайка-контрабас, художній-керівник)


Ансамбль «Мозаїка» був створений в березні 1983 року. За період свого існування було підготовлено безліч різноманітних програм, проведено безліч концертних виступів в різних регіонах колишнього СРСР і в країнах зарубіжжя.
У 1986 р ансамбль «Мозаїка» двічі виїжджав з концертами в зону Чорнобильської аварії. У грудні 1986-січні 87 рр. артисти ансамблю виступали в найгарячіших точках Афганістану, за що отримали подяку від МЗС оборони і звання учасників бойових дій.
За період з 1989 по 1993 рр. ансамбль співпрацював з вокалістом з Австрії Борисом Рубашкін, виступаючи з концертами на найвідоміших сценічних майданчиках Москви, Петербурга, Новосибірська, Волгограда, Омська, Пермі, Тбілісі, Кишинева, Софії (Болгарія). Записи цих концертів є в наявності в Фондах Центрального телебачення і радіо Росії. Колектив невпинно підвищує свою професійну майстерність. За останні роки «Мозаїку» неодноразово запрошували взяти участь на відповідальних концертах перед урядовими особами: прийоми президента України Кучми Л.Д., зустрічі та прийоми губернатора Одеської області Гриневецького С.Р., мера Одеси Боделана Р.Б. У складі урядової делегації артисти «Мозаїки» брали участь в проведенні акції Днів культури України в Туркменістані («Міст Дружби Одеса - Ашхабад»).
У травні 1999 року «Мозаїка» отримав звання Лауреата Міжнародного фольклорного конкурсу «Harmonie, 99» (Лімбург, Німеччина), який проходить раз на сім років. У 2001 році ансамбль брав участь у конкурсі професійних виконавців у Клінгенталі (Німеччина) і отримав звання дипломанта Міжнародного конкурсу.
Протягом 24 років свого існування ансамбль плідно співпрацює з відомими вокалістами Одеси: народна артистка України Людмила Довгань, народний артист України Анатолій Дуда, народні артистки України Тетяна Буркацька і Лариса Стадніченко в складі вокального дуету «Доля», заслужена артистка України Наталія Ютеш, лауреат міжнародного конкурсу Владислав Горай та інші. Ансамбль тісно співпрацює з обласною Радою Миру, з Радою ветеранів війни і праці.
Це стало можливим завдяки невтомній творчому зростанню колективу, постійному збагаченню величезного репертуару, який містить понад 100 творів. Репертуар «Мозаїки» складають оригінальні обробки українських народних мелодій, музика країн світу і твори класичного репертуару.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми