Державні публічні закупівлі

Кириченко Анна Дмитрівна (концертмейстер)

Переглядів: 8 865 Дата публікації: 3 червня 2013 года
Кириченко Анна Дмитрівна (концертмейстер)

Кириченко Анна Дмитрівна
концертмейстер

Анна Кириченко закінчила спеціальну музичну школу-інтернат ім. проф. Столярського, клас проф. А. А. Кардашева, і продовжила навчання в Одеській консерваторії ім. А. В. Нежданової по класу фортепіано у проф. А. А. Кардашева, в класі композиції у проф. Г. Л. Успенка. Обидва факультети вона закінчила з відзнакою.
Анна Кириченко вчилася в аспірантурі по класу фортепіано у проф. Х. Лайграфа в Моцартеум, Зальцбург.
У 1998 році Анна Кириченко стала лауреатом 1-ї премії I-ого міжнародного конкурсу ім. Ельзи-Респиги. У 1999 році - перемога на VI-му Міжнародному конкурсі піаністів Кастільоне (гран-прі).
Анна Кириченко дебютувала в 6-річному віці з Одеським філармонічним оркестром під керівництвом Гаррі Оганезова.
Надалі пішли виступи під керівництвом таких великих диригентів, як Клаудіо Аббадо, П'єр Булез, Саймон Реттл, Кент Нагано, Жорж Претр, Франц Вельзер-Мьост, Штефан Антон Рек, Петер Рундель.
Анна Кириченко була партнером Мірелла Френі, Курта Риделя, Роберто Скандюцці, Райнера Гольдберга, Миколи Гяурова, Райнхольд Фрідріха, Карла Лайстер, Альбрехта Майера, Бориса Пергаменщікова, Себастіана Клінгера, Карл-Хайнца Штеффенса і Клауса Тунеманна.
Записи для радіо і телебачення були зроблені і транслювалися ДойчландРадіо Берлін, Гессенським радіомовленням, Баварським радіо, Бі-бі-сі та Радіо Франції. Запис виконання творів Скалькоттоса і Танцмана, зроблена гессенським радіомовленням, був удостоєний призу "Альбана Берга" (2004 рік). У 2009 році "Приз критики" отримали записи творів Прокоф'єва, зроблені Анною на Баварському радіо.
У 1998 році Анна Кириченко почала викладати, з 2001 року доцент у Вищій школі музики ім. Ейслера м.Берлін. Одночасно з цим, з 2000-го по 2002 рік вона викладала у Вищій школі музики м.Кьольн.
Анна Кириченко веде майстер-класи в Німеччині, Італії та Південній Кореї, а також викладає в "Академії Вердіана" Карло Бергонци м.Буссетто. Анна Кириченко бере участь в проекті Клаудіо Аббадо і Беpлінского філармонічного оркестру сприяння, розвитку і допомоги талановитим музикантам в Венесуелі.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми