Державні публічні закупівлі

Ансамбль української музики, пісні і танцю «Чайка»

Переглядів: 22 619 Дата публікації: 23 березня 2012 года
Ансамбль української музики, пісні і танцю «Чайка»

Ансамбль створений у 2008 р. в Одеській обласній філармонії.
Художній керівник і головний балетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Юрій Саакянц.
Головний диригент - заслужений артист України Дмитро Притула.
Пом. головного балетмейстера - народний артист України Михайло Пєтухов.
Балетмейстер – Артур Малиновський.

Творцями ансамблю «Чайка» є Юрій Саакянц і Дмитро Притула.
Зберігати і пропагувати українську культуру та українське виконавське мистецтво є головною місією ансамблю «Чайка». Поряд з майстрами сценічного виконавства, в ансамблі працюють молоді музиканти і танцюристи, які були прийняті до складу ансамблю методом конкурсного відбору.
Ансамбль «Чайка» - прекрасний музично-танцювальний колектив. В його репертуарі втілені кращі традиції українського музичного і танцювального мистецтва. Яскраві видовищні танцювальні постановки, барвисті костюми прекрасно відображають самобутній характер українського національного колориту. Художнім керівником ансамблю є його творець Юрій Саакянц, який надихає і направляє великий колектив в єдине творче русло, є хореографічним постановником усіх танцювальних номерів.
Всі композиції ансамблю виконуються в супроводі оркестрової групи, в яку входять струнні, духові, щипкові, а також національні інструменти. Керує оркестром талановитий музикант, диригент і скрипаль Дмитро Притула, який одночасно є аранжувальником і композитором. У репертуарі оркестру музичні обробки, аранжування популярних українських мелодій, написані спеціально для оркестру «Чайки», а також авторські твори Дмитра Притули. Поряд з іншими артистами оркестру він виступає в концертних програмах в загальному складі. Українські пісні звучать у виконанні талановитих співачок - солісток ансамблю, що володіють багатим соковитим голосом, здатним передати всю барвисту палітру українського мелосу.
Жоден концерт обласного значення, будь то святковий концерт, або присвячення якої-небудь даті не проходить без участі ансамблю «Чайка». Урочисті свята, такі як День Соборності, День Незалежності, День Конституції, День Перемоги, День Захисника Вітчизни не обходяться без танцювально-музичних виступів ансамблю «Чайка».
У 2011 р. ансамбль був удостоєний звання лауреата на конкурсі ім. П. Вірського в Києві.
Ансамбль «Чайка» по праву можна назвати найяскравішим, самим неповторним творчим колективом Одеської обласної філармонії, завдяки високому професіоналізму, масштабності задуму постановок, надзвичайній художній виразності, що здатна багатогранно розкрити, передати і донести до глядача втілений національний колорит багатої української культури.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми