Державні публічні закупівлі

Куклова Олена Яківна (читець)

Переглядів: 10 101 Дата публікації: 18 лютого 2010 года
Куклова Олена Яківна (читець)

Народилася в Одесі 17 квітня 1939 р. Інтерес до художнього слова прокинувся з раннього дитинства. Спочатку це був насичений емоційний переказ казок і віршів, які читала їй мати. У школі з перших класів стала «головною артисткою» всіх шкільних вечорів. З 10 років стала опановувати основи справжньої сценічної мови в Палаці піонерів у відомого в той час педагога Гартінг Євгенії Олександрівни. Потім її педагогами були Фуксин Т.Р. і Дьяконова З. Г., яка свого часу вчилася у Гартінг, була її вихованкою і продовжувачем традицій її школи. Єдність педагогічних принципів викладачів Куклової сприяли гармонійному розвитку артистки. А якщо ще назвати великого читця Дмитра Миколайовича Журавльова, якого О.Я. Куклова також вважає своїм учителем, то можна з повним правом вважати, що біля витоків її творчого життя стоять найвизначніші представники мистецтва художнього слова.
Після закінчення Театральної студії при Одеському Будинку актора О. Куклова вчилася в Московському народному університеті мистецтв на відділенні художнього слова.
З 1965 р. працює в Одеській обласній філармонії. За весь період роботи нею підготовлено понад 40 літературних концертів і кілька десятків радіопрограм.
Виступала з сольними літературними концертами практично у всіх містах України, багаторазово в Києві в Колонному залі Національної філармонії, у багатьох містах Росії (Москві, Петербурзі, містах Поволжя, Сибіру, ​​Далекого Сходу), а також в США - Нью-Йорку та Філадельфії. Сольні програми Олени Куклової транслювалися по всіх російськомовних каналах радіо і телебачення Канади і США. Вона єдиний читець України, яка удостоїлася такої честі.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми