Державні публічні закупівлі

Вокальний дует «Доля»

Переглядів: 13 553 Дата публікації: 10 вересня 2009 года
Вокальний дует «Доля»

Буркацька Тетяна Вікторівна

(сопрано)


Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, лауреат національного конкурсу вокалістів.

Закінчила фортепіанний відділ Івано-Франківського музичного училища і в тому ж році вступила до Одеської консерваторії за фахом «сольний спів» (клас професора, народної артистки України А.Н.Фоменко), яку закінчила.

У стінах Одеської консерваторії склався творчий дует з Ларисою Стадніченко (меццо-сопрано), який існує і активно діє до теперішнього часу.

Доцент кафедри сольного співу ОНМА ім. А.В. Нежданової.

В репертуарі Тетяни Буркацької сольні арії з опер українських, російських і західноєвропейських композиторів, романси, народні пісні.

 

Стадніченко Лариса Леонідівна

(меццо - сопрано)


Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, лауреат національного конкурсу вокалістів.

Закінчила диригентсько-хоровий відділ Артемівського Державного музичного училища Донецької області. Навчалася в Одеській консерваторії ім. А.В. Нежданової за спеціальністю «сольний спів» в клас професора, Заслуженого діяча мистецтв України Н.Ф.Войцеховскої.

У студентські роки склався творчий дует з Тетяною Буркацькою (сопрано), який існує і активно діє до теперішнього часу.

Доцент кафедри сольного співу ОНМА ім. А.В. Нежданової.

В репертуарі сольні арії з опер українських, російських і західноєвропейських композиторів, романси, народні пісні.

 

ДУЕТ «ДОЛЯ»

 

Артистки привернули до себе увагу як талановиті і активні шанувальники українського народного мелосу, що з великим успіхом проявилося під час їх концертних виступів в Канаді. Після цього співачки були запрошені працювати солістами - вокалістами в концертний оркестр штабу Одеського військового округу і Одеської філармонії, з яким продовжують співпрацю і в даний час.

У репертуарі дуету безліч сольних програм - це програми українських народних пісень, програми з творів українських композиторів - класиків і сучасних українських композиторів, програми класичних романсів і оперних уривків українських, російських і західноєвропейських композиторів.

Дует «Доля» є лауреатом численних конкурсів: лауреат Національного конкурсу сучасної української пісні (Київ), дипломант ХІІ Всесвітнього фестивалю молоді і студентів (Москва), лауреат Міжнародного конкурсу української пісні (Тернопіль), Міжнародного конкурсу камерних виконавців (Хмельницький), лауреат міжнародного конкурсу вокалістів ім. В. Белліні (Італія).

Указом Президента України присвоєно почесне звання заслуженої артистки України.

Дует «Доля» з успіхом виступав у супроводі Національного оркестру народних інструментів під керуванням Народного артиста України Віктора Гуцала, Одеського симфонічного філармонійного оркестру, камерного оркестру Одеської філармонії, оркестру штабу Одеського оперативного командування, ансамблю народних інструментів «Мозаїка», інструментального ансамблю «Одеса».

Дует з успіхом гастролював по всій Україні і за кордоном: в Канаді, Японії, Фінляндії, Австрії, Німеччині, Нідерландах, Греції, Іспанії, Італії, Франції, Румунії, Польщі, Туркменістані.

У березні 2009 року Указом Президента України артисткам дуету «Доля» Тетяні Буркацькій і Ларисі Стадніченко присвоєно почесне звання народної артистки України.

Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми