Державні публічні закупівлі

Розен Ганна Львівна (лектор-музикознавець)

Переглядів: 9 330 Дата публікації: 3 червня 2013 года
Розен Ганна Львівна  (лектор-музикознавець)

Заслужений працівник культури України
Розен Ганна Львівна
(лектор-музикознавець)


Г. Розен є провідним лектором музикознавцем Одеської обласної філармонії, одним з провідних лекторів м.Одеси, продовжуючи традиції своєї музичної родини.
Народилась в Одесі, закінчила школу ім. проф. П. Столярського із золотою медаллю (1959 р.). Закінчила з відзнакою два факультети Саратовської державної консерваторії ім. Л.В. Собінова: музикознавство (1966 р.), спец. фортепіано (1967 р.).
З 1965 р. працює в Одеській обласній філармонії. За 45 років роботи в філармонії сформувалась як зрілий і багатогранний музикант, який володіє всіма напрямками лекторської діяльності, а також фортепіано. Г.Розен з успіхом вела концерти симфонічного оркестру за участю всесвітньо відомих музикантів: Д. Кітаєнко, С. Сондецкіс, Ф. Мансуров, Н. Рахлін, В. Третьяков, М. Плетньов, «Віртуози Москви», В. Співаков.
Творчі інтереси Г. Розен нерозривно пов'язані з музичною культурою України. В її авторських тематичних концертах часто звучать твори К. Данькевича, Н. Лисенко, Ю. Мейтуса, І. Карабиця, М. Скорика, А. Кос-Анатольського та інших українських композиторів.

У своїх програмах Г. Розен стверджує ідеї гуманізму, загальнолюдські духовні цінності, висвічує найкращі традиції українського національного мистецтва:
1. «Солов'їний романс» про життя і творчість А. Кос-Анатольського
2. «Три поради» І. Шамо
3. «Брати Майбороди»
4. Українська пісня і романс
5. Тарас Шевченко і музика
6. Леся Українка і музика
7. «З народного джерела» народні теми і образи у творчості українських композиторів
8. Микола Гоголь і музика
9. «Музична Одеса»

Програми та тематичні концерти Г. Розен проходять з великим успіхом не тільки на сцені філармонії. Її гастролі проходили в містах та селах Одеської області, України, Росії: Луганськ, Лисичанськ, Вінниця, Перм, Тула, Анапа, Новоросійськ, Санкт-Петербург.
Г. Розен нагороджувалася почесними грамотами: Одеського міського голови (2001 р.), Голови Одеської обласної державної адміністрації (2006 р.).
Г. Розен є почесним членом європейського клубу «Будинок Дерібаса».
Протягом останніх 12 років Г. Розен об'єднує свої програми в творчі цикли, які становлять 2 постійних абонемента Одеської філармонії: «Юний меломан» - програми для дитячої аудиторії та «Ці різні музики грані» - програми для широкого кола любителів і професіоналів, а також можуть бути пізнавальними для підростаючого покоління. Програми Г. Розен відрізняються неординарним творчим підходом до розкриття тем і глибиною думки. Нерідко музикознавчий матеріал, розроблений Г. Розен набуває форму закінченого есе.
Г. Розен завжди знаходиться в центрі подій суспільного культурного життя м.Одеси. Г. Розен співпрацює з Обласною Радою світу, Фондом грецької культури, з Генеральними консульствами Росії, Туреччини, Греції, проводить презентації та концерти, які сприятимуть розвитку дружніх і творчих зв'язків між Україною та Грецією.
Діяльність Г. Розен неодноразово відзначалася в пресі, висвітлювалася по радіо і телебаченню.
У 2010 році була удостоєна почесного звання "Заслужений працівник культури України".
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми