Державні публічні закупівлі

Паламарчук Ельвіра Сергіївна (лектор-музикознавець)

Переглядів: 10 063 Дата публікації: 20 жовтня 2012 года
Паламарчук Ельвіра Сергіївна (лектор-музикознавець)


Народилася 2 липня 1985 року в місті Кривий Ріг. У ранньому дитинстві проявився музичний талант, і в 6 років поступила в ДМШ №4 по класу фортепіано.

У 2000 році, розуміючи, що музика - це не просто захоплення, це покликання, життя і майбутня спеціальність, вступила до Криворізького музичного училища на теоретичний факультет. За 4 роки навчання брала активну участь в концертному житті міста Кривий Ріг, вела концертні програми на сцені Криворізького музичного училища, брала участь в міжрегіональних конкурсах і олімпіадах. Після закінчення училища отримала диплом з відзнакою.

У 2004 році вступила в ОДМА ім. А.В. Нежданової на фортепианно-теоретичний факультет, кафедра теорії музики та композиції, в клас академіка, професора, ректора ОДМА ім. А.В. Нежданової А.В. Сокола. У роки навчання брала участь в студентських наукових конференціях в Політехнічному університеті та консерваторії.

Закінчивши консерваторію, отримала диплом з відзнакою бакалавра, і диплом з відзнакою і ступінь магістра музичного мистецтва.

З вересня 2009 року - лектор-музикознавець Одеської обласної філармонії.

У роботі дуже старанна і відповідальна. У формуванні програм і циклів проявила себе як професіонал високого рівня, як лектор-музикознавець широкого кругозору з творчим підходом і новаторським мисленням. Протягом багатьох років є незмінною ведучою циклу «Ефект Моцарта», абонементів «Її величність скрипка», «Прочитайте життя на кінчиках пуантів», «Звучать народні інструменти» та ін.

У 2017 році створила авторський абонемент «Портрети великих композиторів», унікальний проект про видатних музикантів минулого, в якому кожен концерт - це свого роду монографія, занурення в життя і творчість одного композитора. Також розробила цикл концертів для дітей в рамках «Уроки класичної музики в загальноосвітніх школах».

Співпрацює з НОФО і його худ. керівником нар. арт. Укр. Хобартом Ерлом, з Камерним оркестром Одеської філармонії, під керуванням засл. арт. Укр. Ігоря Шаврука, з Оркестром народних інструментів ОНМА ім. А.В. Нежданової (худ. Кер. Нар. Арт. України Олександр Олійник), а також з іншими оркестрами міста.

Виступала з концертними програмами на сценах Києва, Миколаєва, Вінниці, Ізмаїла та інших міст України.

За вагомі досягнення і плідну роботу в творчому житті філармонії та Одеського регіону, Ельвіра Паламарчук нагороджена Почесними грамотами від Управління культури Одеської обласної державної адміністрації та Одеської облради.

Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми