Державні публічні закупівлі

Тріо бандуристок «Мальви»

Переглядів: 12 571 Дата публікації: 10 вересня 2009 года
Тріо бандуристок «Мальви»

З 1994 року в Одеській обласній філармонії почало свій творчий шлях тріо бандуристок «Мальви».
В репертуарі колективу з самого заснування відчувається дух творчого пошуку. Поряд з українськими народними піснями різних жанрів, артистки використовують і характерний сучасний пласт музики - це твори, в першу чергу, одеських композиторів В.Власова, О.Сокола, Н.Свідюка, І.Голубова, О. Польового, Ю. Малічкіной. Репертуар, створений цими авторами, відзначений певними рисами південно-композиторської школи - щирою емоційністю, життєствердним тонусом, м'яким гумором, оригінальними композиторськими знахідками і з'явився в результаті співпраці композиторів з артистками тріо бандуристок «Мальви».
В репертуарі колективу численні фольклорні твори, від щедрівок, колядок до піднесеної лірики народної пісні.
У своїх концертних програмах «Мальви» виконують музику різних стилів і жанрів - від класики до сучасних (естрадного напрямку) композицій, численні авторські пісні.
Ансамбль - це сталість і єдність поглядів. Підбір репертуару, створення сценічних костюмів (від ескізів до пошиття і вишивки) - теж плід їх колективної діяльності. Тому їх творчість оригінальна і неповторна.
«Мальви» лауреати міжнародного конкурсу на краще виконання української пісні (м.Івано-Франківськ, 1996 р.), Учасниці різних фестивалів в Україні та за кордоном, творчих звітів Одеської області в м.Києві. Неодноразово колектив демонстрував своє мистецтво в містах Німеччини, Франції, Голландії, Бельгії, Польщі, Фінляндії, Великобританії, Арабських Еміратах.
Їх творчість високо оцінена численними дипломами і грамотами за високу майстерність і пропаганду національного мистецтва.
У складі тріо: Тетяна Марковська, Галина Касаткіна, Ніна Морозевич.
Марковська Т. - закінчила Одеську державну консерваторію ім. А.В.Нежданової по класу бандури. Дипломантка міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах ім. Г.Хоткевича. Артистичну діяльність поєднує з педагогічною. Викладає в спеціалізованій музичній школі ім. П.Столярського (педагог по класу бандури).
Касаткіна Г. - закінчила Одеську державну консерваторію ім. А.В.Нежданової по класу бандури та сольного співу. Артистичну діяльність поєднує з педагогічною. Викладає в спеціалізованій музичній школі ім. П.Столярського (педагог по класу вокалу).
Морозевич Н. - закінчила Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського, в 1987р. відкрила клас бандури в Одеській державній консерваторії, пройшла асісстентуру-стажування при Київській консерваторії (1990-1992 рр.), в. о. Професора Одеської музичної академії кафедри народних інструментів (клас спеціальної бандури), кандидат мистецтвознавства (2003 р.). З 1988 - солістка-бандуристка Одеської обласної філармонії, з 1994 р. - артистка тріо «Мальви» (за сумісництвом).
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми