Державні публічні закупівлі

Ігор Леонідович Шаврук

Переглядів: 10 014 Дата публікації: 27 серпня 2021 года
Ігор Леонідович Шаврук

Заслужений артист України
Ігор Леонідович Шаврук
Художній керівник і головний диригент
Камерного оркестру Одеської філармонії


Народився 20 березня 1943 р. Закінчив Одеську спеціальну музичну школу ім. проф. П.С. Столярського по класу фортепіано. Після закінчення школи отримав диригентську освіту в Одеській державній консерваторії (нині Одеська державна музична академія) імені А.В.Нежданової. Потім - удосконалював свою майстерність диригента в Москві та Ленінграді, в майстер-класах видатних диригентів, професорів І. Мусіна, Б.Хайкіна і К. Кондрашина.

Після закінчення навчання, з 1970 року Ігор Шаврук працював диригентом Одеського Державного театру опери та балету. З 1970 по 1996 р працював в Москві і Харкові, був головним диригентом в театрах Одеси і Красноярська - в тільки що відкрився Красноярський театр опери і балету Ігор Шаврук був запрошений, як головний диригент в 1977 році. З 1986 року був головним диригентом Одеського Державного театру опери та балету.
З 1996 р. є художнім керівником і головним диригентом Камерного оркестру Одеської філармонії. Під управлінням Ігоря Шаврука, з незмінним успіхом оркестр виступав з концертами по Україні, а також в Англії, Угорщині, Німеччині, Іспанії, Польщі, Молдові. Щорічно оркестр бере участь у великому міжнародному фестивалі «Два дні і дві ночі нової музики».

Одночасно з роботою в камерному оркестрі Шаврук працює з Національним Одеським філармонічним оркестром, Національним Одеським академічним театром опери та балету, оперними і симфонічними колективами України та країн ближнього і далекого зарубіжжя. Гастролював в Англії, Німеччині, Іспанії, Туреччини, Болгарії, Угорщини, Росії, на Тайвані, в Гонконгу, Японії, Китаї та ін. країнах.
У репертуарі диригента:
44 опери, 22 з яких - власні постановки,
30 балетів, 25 з яких також власні постановки.
20 симфоній,
безліч симфонічних творів великих форм, п'єс для оркестру.
Його програми, що включають старовинні і класичні твори, твори композиторів-романтиків і сучасних авторів, користуються воістину величезним успіхом, як на Україні, так і за кордоном. Успіх його концертів на багатьох концертних майданчиках світу, а також оперні та балетні вистави в кращих театрах світу неодноразово відзначався в пресі, на радіо і телебаченні.
В даний час Ігор Шаврук - один з провідних диригентів України.

Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми