Державні публічні закупівлі

Юрій Анатолійович Кузнєцов (фортепіано)

Переглядів: 7 711 Дата публікації: 18 вересня 2009 года
Юрій Анатолійович Кузнєцов (фортепіано)

Юрій Анатолійович Кузнєцов народився 11.07.1953 р. в м.Одесі. Закінчив школу ім. проф. Столярського та Одеську консерваторіїюпо класу фортепіано. З 1979 року веде в Одеській консерваторії клас імпровізації.

Брав участь у великих наукових конференціях з проблем сучасної музичної освіти. В 1973 р. почав активну концертну діяльність. Брав участь в найбільших радянських джазових фестивалях. За опитуваннями критиків і журналістів неодноразово визнавався провідним піаністом СРСР.

У своїй творчості Юрій Кузнєцов переосмислює багато музичних течій і стилів - традиційний і авангардний джаз, спадщину великих майстрів минулого, електронну та комп'ютерну музику; найбільш близькою по духу формою музикування вважає спонтанну - як сольну, так і ансамблеву.

Виступає з сольними програмами, в дуетах і ансамблях з зірками радянського джазу - Володимиром Чекасіним, Вітасом Лабутісом (саксофони), Володимиром Тарасовим (ударні) - Литва, В'ячеславом Гайворонським (труба), Володимиром Волковим (контрабас), Ігорем Брилем, Леонідом Чижиком (фортепіано ), Валентиною Пономарьовою, Сергієм Манукяном (вокал), Володимиром Резіцьким, Олексієм Козловим (саксофони), Ігорем Бутманом (саксофон) - Росія, Тетяною Бойовий (вокал) і Енвером Ізмайловим (гітара) - Україна, а також із зарубіжними виконавцями - Анатолієм Вапірова (саксофон), С. Янкулова (барабани) - Болгарія, Дрора Файлери (саксофон) - Швеція, Андресом Боярським (саксофон) - США, Володимиром Міллером (фортепіано) - Великобританія, Дітером Главішнігом (фортепіано), А. Шрайбером (скрипка) - Австрія, Orchestra Laboratorio AMJ Piemonte (Італія), Франсисом Ласусом, Даніелем Брели - Франція, Тімом Стронгом (вокал) - США, Дональдом Даном (композитор) - США.

Юрія Кузнєцова включено до енциклопедії "Джазові подорожі по СРСР", що вийшла в США в 1995 р. Її автор - Вільям Майер, викладач коледжу Монтерей (Каліфорнія), пише для таких журналів, як Down Beat, Coda, Jazz Times, Jazz Forum).

У 1997 р Юрій Кузнєцов організував і очолив одеський "Клуб Високої Музики", в рамках якого регулярно проводяться концерти, фестивалі, творчі зустрічі з видатними музикантами різних стилів і напрямків.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми