Державні публічні закупівлі

Стаховська Олена Володимирівна (лірико-колоратурне сопрано)

Переглядів: 8 443 Дата публікації: 10 вересня 2009 года
Стаховская Елена Владимировна (лирико-колоратурное сопрано)

Заслужена артистка України
Олена Володимирівна Стаховська
(лірико-колоратурне сопрано)


Олена Стаховська - народна артистка України, солістка Одеської обласної філармонії, професор кафедри сольного співу, декан вокально-хорового факультету Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової.
Народилася в місті Одесі в родині музикантів. Закінчила Одеське училище мистецтв і культури ім. К. Данькевича, продовжила свою музичну освіту в ОНМА ім. А.В. Нежданової у талановитих музикантів і педагогів - професора, заслуженої артистки України Л.М. Гінзбург, по класу спеціального фортепіано, професора, народної артистки України О.М. Фоменко, по класу сольного співу, доцента Р.І. Ойгензіхт, по класу камерного співу, займалася у професора, народної артистки України Г.А. Поливанової.
Олена Стаховська - творча індивідуальність, яка невпинно шукає нові шляхи своєї творчої прояви в мистецтві. Її багатий і різноманітний репертуар складає безліч творів західноєвропейських, вітчизняних, російських, а також сучасних композиторів. З її участю створено цікаві програми: «Наповнимо музикою серця», «Пливе моя душа», «Люби, поки дано любити» та інші. Вокалістка брала участь в постановці прем'єрних вистав за кордоном. В опері В.А. Моцарта «Чарівна флейта» Олена Стаховська виконувала партію Цариці Ночі на сцені Великого оперного театру міста Познань (Польща), а також в Австрії у Відні. Її голос звучав у багатьох містах України, країн СНД, а також в Америці, Канаді, Фінляндії, Італії, Австрії, Німеччині, Чехії, Польщі.
В Одеській обласній філармонії Олена Стаховська працює з 1980 року. Програми концертних виступів Стаховської створюються в творчому союзі співачки з талановитими концертмейстерами - заслуженою артисткою України Світланою Тимофєєвою, лауреатом міжнародних конкурсів Мариною Кічерською.
Олена Стаховська - талановитий виконавець, тонкий музикант і педагог. Удосконалюючи свою майстерність, вона передає свій багатий творчий досвід молодому поколінню музикантів - своїм учням в стінах ОНМА ім. А.В. Нежданової. Її вихованці - молоді вокалісти, які успішно працюють в різних театрах і філармоніях України та за кордоном, а також викладають в музичних вузах.
Любов до музики і до своєї професії визначає творче кредо в житті вокаліста і педагога Олени Стаховської.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми