Державні публічні закупівлі

Вишневська Олена Іванівна (меццо-сопрано)

Переглядів: 11 504 Дата публікації: 10 вересня 2009 года
Вишневська Олена Іванівна (меццо-сопрано)

Лауреат міжнародних конкурсів
Олена Іванівна Вишневська
(меццо-сопрано)


Народилася в Полтаві. Почала займатися музикою з 6 років в музичній школі по класу фортепіано. У шкільні роки неодноразово брала участь в конкурсах самодіяльності і в шкільних святах, попутно почала займатися вокалом у В.І.Опенько.
В Одесу приїхала в 1991 році, поступила в Одеську державну консерваторію на факультет сольного співу в клас викладача Аліси Варткесовни Джамагорцян. Будучи студенткою, отримала звання лауреата і першу премію на конкурсі імені А. Дворжака в Карлових Варах, в 1997 році отримала другу премію у Варшаві на конкурсі імені С. Манюшко. Звання лауреата і третю премію отримала на конкурсі імені Харикл Дарклее в Румунії (2004).
З 2001 року Олена Вишневська виконувала сольні партії на сцені Одеського театру опери і балету, з січня 2004 року виступає як солістка Одеської обласної філармонії. У репертуарі співачки оперні партії: партія Ольги з опери «Євгеній Онєгін» і Лаури з опери «Іоланта» П. Чайковського, партія Магдалени з опери Дж. Верді «Ріголетто», партія Аліси з опери Г. Доніцетті «Лючія ді Ламмермур», партія Флори з опери Дж. Верді «Травіата», партія Азучени з опери Верді «Трубадур», партія Азазель з опери В. Волинського «Мойсей», партія третьої дами з опери В.А. Моцарта «Чарівна флейта». Партії альта: «Реквієм» В.А. Моцарта, ораторія «Глорія» А. Вівальді, кантата І. Стравінського «Весілля», меса сі-мінор і «Страсті за Матфеєм» І.С. Бах, Г. Малер 3-тя симфонія, партія саксофона в «Симфонічні танці» С. Рахманінова. Арії та романси зарубіжних і російських композиторів від класичного періоду і до сучасності, українські народні пісні.
Працювала в творчому тандемі із заслуженою артисткою України, лауреатом міжнародних конкурсів Наталією Ютеш (сопрано). У травні 2004 року була створена прем'єрна програма під назвою «Визнання», до якої увійшли оперні дуети й арії зі світових шедеврів оперного жанру П.І.Чайковського, а також романси російських класиків.
29 січня 2005 року відбулася прем'єрна програма під назвою «Чудовий вечір», до якої увійшли арії, романси та дуети західноєвропейських класиків і романтиків. Брала участь у міжнародних музичних фестивалях: «Золота корона» (Одеса 2002), «Дні польської музики» (Київ, 1998) та інші.
Виступала в супроводі Національного одеського філармонічного оркестру під керуванням заслуженого артиста України Хобарта Ерла і Камерного оркестру Одеської філармонії під диригуванням заслуженого артиста України Ігоря Шаврука, диригента Володимира Дикого. Виконавську діяльність поєднує з педагогічною. Викладає сольний спів в ОДМА ім. А.В. Нежданової, залучаючи молоде покоління солістів до великого мистецтва вокального виконавства.
Поділитися в соцмережах
Реклама
Інформаційне повідомлення
.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Календарь событий

 

ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
     
 

Відео звіти з концертів

Артисти нашої філармонії

Фотоальбоми